5.0
Gebaseerd op 2 beoordelingen

Casa Santiago

Casa Santiago is ongeveer 9 km uit Cerro Catedral gesitueerd.

Deze accommodatie is op 1350 meter van Autonome University of Guadalajara. Sushi factory biedt Japanse en gezonde maaltijden aan en ligt op 150 meter afstand van de accommodatie. Gasten kunnen bezoeken Centro Acuatico Scotiabank, die zich niet ver van de woning bevindt.

De kamers zijn voorzien van gratis draadloze internet, airconditioning, kabeltelevisie met on-demand films, een eethoek en een bureau.

Een kitchenette is voorzien van een magnetron, koffie- en theevoorzieningen, een broodrooster en keukengerei.

Boek Casa Santiago Hotel Guadalajara

General information

Contact information

Condominio Horizontal Andalucia Av Central 1081, Guadalajara, Mexico;

Reserveringen voor Casa Santiago Hotel beschikbaar bij 'kamers'

Het telefoonnummer van Casa Santiago Hotel is niet beschikbaar op onze site, als u Casa Santiago Hotel wilt bellen, bezoek dan de site van een hotel

Casa Santiago Hotel Locatie

 Condominio Horizontal Andalucia Av Central 1081, Guadalajara, Mexico

Casa Santiago Hotel Accommodatie bij particulieren Deals

5.0 logo

Gemiddelde waardering

Gebaseerd op 2 beoordelingen

logo

Uw snelle beoordeling

Jouw beoordeling

(/10)
Vul alstublieft je naam in
Vul alstublieft een geldig e-mailadres in

Hoofdvoorzieningen

WiFi

Casa Santiago Hotel Voorzieningen

  • Algemeen

    WiFi
  • Eten

    Keukengerei
  • Kamervoorzieningen

    Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Gratis toiletartikelen
  • Parketvloer

Aanbiedingen van Casa Santiago Hotel

Kamers